Souhra

Přívěsek z chirurgické oceli s korálky minerálů

Souhra barev, to je to, oč tu běží - jemnost a vzdušnost.

440 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 165

Detailní popis produktu

Přívěsek s třešňovým křemenem, amazonitem a malajským nefritem zavěšen na řetízku z chirurgické oceli o délce 46 cm. Délku řetízku lze po domluvě upravit. Chirurgická ocel se používá i v lékařství, tudíž je zdravotně nezávadná, vhodná i pro alergiky.

Třešňový křemen se vyskytuje velmi zřídka a vyznačuje se červenými odstíny v barvě třešní. Nastoluje duševní rovnováhu. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Křemen vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši.

 Amazonit je mimořádně uklidňující kámen. Působí tišivě na mozek i nervový systém a pomáhá zmenšovat obavy a strach. Odstraňuje negativní energii a rozčilení.  Pomáhá při prožívání projevů univerzální všeobjímající lásky.

Nefrit je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomáhá člověku očistit jeho mysl od negativních myšlenek. Jeho ochrana je nejúčinnější v případě těhotných žen a také u dětí. U dětí se dá nefrit využít k navázání nových přátelství. Přitahuje na člověka, který ho nosí bohatství a do jeho domova blaho a klid. Nefrit se považuje za kámen, který dokáže posílit hojivé schopnosti organismu. Čistí srdeční čakru.