Smaragdová jeskyně

Cínovaná spona do vlasů s malachitem

Smaragdová barva malachitu je jako dračí oči, uhrančivé a neodolatelné. 

1 200 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 473
Smaragdová jeskyně

Detailní popis produktu

Kvalitní francouzská spona do vlasů zdobená technikou cínování s malachitem. Na výrobu byl použit bezolovnatý cín, který je zdravotně nezávadný. Posléze byl patinován, broušen a ošetřen antioxidantem, aby nepodléhal oxidačním procesům. Délka spony je cca 12 cm, výška 4,5 cm, délka části na uchycení vlasů je 6 cm. Vhodné na hustější vlasy.

Malachit zesiluje kladné a záporné energie. Uzemňuje duchovní energii do půdy. Někteří lidé věří, že se malachit dosud vyvíjí a později se stane jedním z nejvýznamnějších léčivých kamenů nového milénia.

Čistí a aktivuje čakry a umožňuje naladění na duchovního průvodce. Cesta jeho stočenými vzory uvolňuje mysl a vyvolává proud podvědomých představ. Pomáhá při přijímání vzkazů z budoucnosti.

V duševní rovině je malachit kamenem proměny. Pod jeho vlivem lze prožít daleko intenzivnější život. Nelítostně ukazuje, co blokuje váš další duchovní růst. Vytahuje hluboko ukryté pocity a psychosomatické problémy, přetrhává nežádoucí pouta a překonané způsoby jednání. Učí, jak přebírat odpovědnost za vlastní činy, myšlenky a pocity. Zvyšuje intuici a vhled.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Materiál: cín, malachit
Velikost: 12x4,5 cm
Barva: starostříbrná, smaragdová