Labyrint

Cínovaný přívěsek s labradoritem

Tajemný labradorit, kámen jako ze světa elfů a víl. Jeho měnícím se barvám prostě nikdo neodolá.

950 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 78
Labyrint

Detailní popis produktu

Přívěsek z krásného labradoritu, který je ocínován bezolovnatým cínem, aby byl zdravotně nezávadný. Po zhotovení se cín patinuje, brousí a následně je ošetřen antioxidantem, aby přívěsek zůstal krásně lesklý a nezacházel. Více o ošetřování cínovaného šperku zjistíte zde. Výška přívěsku i s očkem je 5,2 cm, šířka v nejširším místě je cca 3,5 cm. Přívěsek je zavěšen na kulaté  kůži o délce 45 cm, zapínání je opatřeno adjustačním řetízkem, díky kterému jde kůže prodloužit na 50 cm. Je možno domluvit zavěšení na řetízek antracitové barvy, aby ladil k přívěsku.

U broušeného labradoritu je důležitý lom světla, možná nejvíce ze všech drahých kamenů. Kámen po vybroušení hází krásné odlesky od šedé a modré přes hnědou do zelena se zlatavými záblesky. Čím kvalitnější kus, tím krásnější je vybarvení. Tomuto jevu se říká labradorizace a velmi ji oceňují právě šperkaři. Co se týká vzhledu, je to opravdu velmi proměnlivý a nevyzpytatelný kámen. V jeden moment vám může připadat úplně fádně, šedě a pootočíte ho o jeden stupeň do strany a on krásně zazáří.

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen vnášející světlo do života. Zvyšuje duchovní úroveň mysli a její spojení s kosmickými energiemi. Je to kámen, který vás dokáže zavést do jiných světů nebo životů, ezoterického vědění umožňující zasvěcení do tajemných mystérií. Podporuje rozvoj intuice a duševních darů včetně umění  "správného načasování". Vynáší z podvědomí na povrch různá poselství a umožňuje jejich pochopení.

Uklidňuje příliš aktivní mysl a současně dodává energii vší představivosti tím, že přináší nové myšlenky. Spojuje intelektuální pohled s intuitivní moudrostí. Výborně slouží k rozbíjení neopodstatněných iluzí tím, že dokáže proniknout až ke kořenu věcí a odhalit skutečné úmysly skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. Je to kámen, který přináší sílu a vytrvalost a připravuje tělo a duši na další růst.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Materiál: bezolovnatý cín, labradorit, kůže
? Velikost: 5,2x3,5 cm