Zelený květ

Spona na šátek s malachitem

Jak si ten šátek uvázat? Vždyť je to tak jednoduché.

310 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 195
Zelený květ

Detailní popis produktu

Spona na šátek ozdobená kuličkou malachitu. Je vyrobena z chirurgické oceli, která je vhodná i pro alergiky. Průměr průvleku na šátek je cca 2 cm. Je možno zaslat v dárkovém balení, můžete se podívat zde. Stačí přiobjednat a já vám to hezky zabalím.

Malachit zesiluje kladné a záporné energie. Uzemňuje duchovní energii do půdy. Někteří lidé věří, že se malachit dosud vyvíjí a později se stane jedním z nejvýznamnějších léčivých kamenů nového milénia.

Čistí a aktivuje čakry a umožňuje naladění na duchovního průvodce. Cesta jeho stočenými vzory uvolňuje mysl a vyvolává proud podvědomých představ. Pomáhá při přijímání vzkazů z budoucnosti.

V duševní rovině je malachit kamenem proměny. Pod jeho vlivem lze prožít daleko intenzivnější život. Nelítostně ukazuje, co blokuje váš další duchovní růst. Vytahuje hluboko ukryté pocity a psychosomatické problémy, přetrhává nežádoucí pouta a překonané způsoby jednání. Učí, jak přebírat odpovědnost za vlastní činy, myšlenky a pocity. Zvyšuje intuici a vhled.