Nebe se zemí

Tyrkenitový náramek s bronzitem

Náramek, který sluší každé ženě.

370 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 333
Nebe se zemí

Detailní popis produktu

Náramek z korálků tyrkenitu a bronzitu, doplněný vlastnoručně vyrobenými rondelkami z chirurgické oceli, která se používá v lékařství, tedy zdravotně nezávadná, vhodná i pro alergiky. Obvod náramku je cca 18 cm. Korálky jsou navlečeny na pružném vláknu zvaném elastomer, který umožní přizpůsobení obvodu zápěstí.

Tyrkenit je náhražkou tyrkysu, většinou je vyroben z howlitu, jelikož pravý tyrkys je vzácný a drahý kámen. Ale i howlit je cenným kamenem. 

Howlit: je mimořádně uklidňující kámen, napomáhá spojení s duchovními dimenzemi. S jeho pomocí lze naladit a připravit mysl, aby dokázala přijímat vyšší moudrost a byla schopna vhledu do nitra dění.

Uklidňuje mysl, učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek howlitu v kapse nebo někde na těle dokáže pohltit váš vlastní vztek s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným.

Bronzit vyvolává naprostý klid, usnadňuje jednoduché „bytí“ v nečinnosti a neaktivitě. Podporuje odhodlání a obnovuje vyrovnanost. Coby uzemňující kámen pomáhá, když se cítíte bezmocní v situacích plných sváru nebo jste v sevření událostí, nad nimiž nemáte žádnou kontrolu. Pomáhá zachovat si chladnou hlavu, učí, jak jít s proudem božské vůle. Jestliže jste uvázli v nějakém negativním vzorci, bronzit ho uvolní. Je prospěšný pro podporu a vyrovnání mužské (jang) energie v těle, ale i v duši.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Materiál: chirurgická ocel, tyrkenit, bronzit
Obvod: 18 cm