Od magenty k růžové

Náramek z tygřím okem a achátem

Oblečte si vínové šaty a můžete vyjít do ulic.

370 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 339
Od magenty k růžové

Detailní popis produktu

Náramek z korálků tygřího oka a achátu doplněný rondelkami vlastnoruční výroby z chirurgické oceli. Obvod náramku je cca 18-19 cm. Korálky jsou navlečeny na pružném vláknu zvaném elastomer, který umožní přizpůsobení obvodu zápěstí. 

Tygří oko je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Napomáhá při dosahování cílů, hledání vnitřních zdrojů a zvyšování srozumitelnosti záměrů.

Je to kámen, který dobře poslouží při hledání vašich vlastních potřeb stejně jako potřeb ostatních. Dokáže rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co opravdu potřebujete.

Na rozumové úrovni vyrovnává tygří oko činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich praktické využití. Napomáhá sbírat roztroušené informace a vytvářet z nich jeden komplexní celek. Tento kámen je výborný pro lidi, kteří se podceňují a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám.

Achát je velmi stálý kámen. Dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Pomáhá k soustřeďování a stabilizaci tělesné energie.

Achát dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang představující pozitivní a negativní síly udržující celý vesmír na pevném místě. Jako kámen schopný konejšit a uklidňovat funguje achát sice pomalu, ale poskytuje velikou sílu.

Podporuje sebedůvěru svého nositele a dodává mu odvahu, aby byl sám k sobě upřímný.

V citové rovině pomáhá překonávat negativní pocity a zahořklost, kterou někdy nosíme v srdci. Léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, neboť odstraňuje vnitřní napětí.