Náramek pro vílu

Jemný náramek z třešňového křemene a malajského nefritu

Je jako stvořený pro štíhlou ženskou ručku.

420 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 297
Náramek pro vílu

Detailní popis produktu

Náramek z korálků třešňového křemene a malajského nefritu z přívěskem z chirurgické oceli, který je dozdoben kuličkou třešňového křemene. Přívěsek je vyroben z chirurgické oceli, která se používá i v lékařství, tudíž je zdravotně nezávadná, vhodná i pro alergiky. Obvod náramku je cca 18 cm. Korálky jsou navlečeny na pružném vláknu zvaném elastomer, který umožní přizpůsobení obvodu zápěstí.

Třešňový křemen se vyskytuje velmi zřídka a vyznačuje se červenými odstíny v barvě třešní. Nastoluje duševní rovnováhu. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Křemen vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši.

Nefrit je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomáhá člověku očistit jeho mysl od negativních myšlenek. Jeho ochrana je nejúčinnější v případě těhotných žen a také u dětí. U dětí se dá nefrit využít k navázání nových přátelství. Přitahuje na člověka, který ho nosí bohatství a do jeho domova blaho a klid. Nefrit se považuje za kámen, který dokáže posílit hojivé schopnosti organismu. Čistí srdeční čakru.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Materiál: chirurgická ocel, třešňový křemen, malajský nefrit
Obvod: 18 cm