Mořské vlny

Francouzská spona do vlasů s tyrkenitem a akvamarínem

Pro krásný a klidný den plný pozitivní energie

 

 

950 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 423
Mořské vlny

Detailní popis produktu

Kvalitní francouzská spona do vlasů zdobená technikou cínování, doplněná korálky tyrkenitu a akvamarínu. Na výrobu byl použit bezolovnatý cín, který je zdravotně nezávadný. Posléze byl patinován, broušen a ošetřen antioxidantem, aby nepodléhal oxidačním procesům. Délka spony je 11,7cm, výška 2 cm, délka části na uchycení vlasů je 7 cm. Vhodné na hustější vlasy.

Tyrkenit: je náhražkou tyrkysu, většinou je vyroben z howlitu, jelikož pravý tyrkys je vzácný a drahý kámen. Ale i howlit je cenným kamenem. 

Howlit: je mimořádně uklidňující kámen, napomáhá spojení s duchovními dimenzemi. S jeho pomocí lze naladit a připravit mysl, aby dokázala přijímat vyšší moudrost a byla schopna vhledu do nitra dění.

Uklidňuje mysl, učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Kousek howlitu v kapse nebo někde na těle dokáže pohltit váš vlastní vztek s jakoukoli zlostí vrženou proti vám kýmkoli jiným.

Akvamarín: je kámen symbolizující odvahu. Jeho ukliňující energie potlačuje stres a uklidňuje mysl. Vnáší harmonii do svého okolí a chrání před jeho škodlivým znečistěním.

Má schopnost vyvolat  toleranci druhých lidí. Překonává předsudky a poskytne podporu všem  odpovědným jedincům. Dokáže zlomit sebeobranné naprogramování.

Akvamarín uklidňuje mysl a odstraňuje z ní nepatřičné myšlenky. Vzhledem ke své schopnosti dotahovat věci až k potřebným koncům je akvamarín vhodným  pomocníkem  při uzavírání záležitostí na všech rovinách.

Je to skvělý kámen pro meditaci, zvyšuje vyšší stav vědomí a duchovního uvědomění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Materiál: bezolovnatý cín, akvamarín, tyrkenit
? Velikost: 11,7 cm