Lesní ticho

Extravagantní náramek s malachitem a tygřím okem

Chcete-li zaujmout, tento náramek vám k tomu určitě pomůže. 

820 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 93
Lesní ticho

Detailní popis produktu

Náramek z chirurgické oceli která se používá v lékařství, tedy zdravotně nezávadná, vhodná i pro alergiky, s korálky tygřího oka, které jsou dozdobeny zlomky malachitu. Šperk se zapíná vpředu, za nejvýraznější částí ve tvaru spirály se nachází zapínání. Vnitřní obvod náramku je 17,5 -18 cm, skutečně neobvyklý kousek. Podle přání můžu  dodělat další kousky - náušnice, prstýnek, přívěsek. Je možno zaslat v dárkovém balení, můžete se podívat zde. Stačí přiobjednat a já vám to hezky zabalím.

Malachit zesiluje kladné a záporné energie. Uzemňuje duchovní energii do půdy. Někteří lidé věří, že se malachit dosud vyvíjí a později se stane jedním z nejvýznamnějších léčivých kamenů nového milénia.

Čistí a aktivuje čakry a umožňuje naladění na duchovního průvodce. Cesta jeho stočenými vzory uvolňuje mysl a vyvolává proud podvědomých představ. Pomáhá při přijímání vzkazů z budoucnosti.

V duševní rovině je malachit kamenem proměny. Pod jeho vlivem lze prožít daleko intenzivnější život. Nelítostně ukazuje, co blokuje váš další duchovní růst. Vytahuje hluboko ukryté pocity a psychosomatické problémy, přetrhává nežádoucí pouta a překonané způsoby jednání. Učí, jak přebírat odpovědnost za vlastní činy, myšlenky a pocity. Zvyšuje intuici a vhled.

 

Tygří oko je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Napomáhá při dosahování cílů, hledání vnitřních zdrojů a zvyšování srozumitelnosti záměrů.

Je to kámen, který dobře poslouží při hledání vašich vlastních potřeb stejně jako potřeb ostatních. Dokáže rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co opravdu potřebujete.

Na rozumové úrovni vyrovnává tygří oko činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich praktické využití. Napomáhá sbírat roztroušené informace a vytvářet z nich jeden komplexní celek. Tento kámen je výborný pro lidi, kteří se podceňují a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám.

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Materiál: chirurgická ocel, malachit, tygří oko
Obvod: 18 cm