Náušnice jako dech

Visací náušnice z chirurgické oceli

Když k nim doplníte náramek a přívěsek, bude to dokonalá souprava.

450 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 309
Náušnice jako dech

Detailní popis produktu

Náušnice z chirurgické oceli dozdobené kuličkami třešňového křemene a malajského nefritu. Chirurgická ocel je zdravotně nezávadná, používaná i ve zdravotnictví, vhodná i pro alergiky. Výška náušnic i se zapínáním je 3,5 cm.

Třešňový křemen se vyskytuje velmi zřídka a vyznačuje se červenými odstíny v barvě třešní. Nastoluje duševní rovnováhu. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii, kromě toho ji dokáže i výborně odblokovat. Křemen vás ochrání před negativními vlivy, čistí čakry a dodává ohromnou sílu. Chrání auru a harmonizuje tělo, mysl i duši.

Nefrit je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomáhá člověku očistit jeho mysl od negativních myšlenek. Jeho ochrana je nejúčinnější v případě těhotných žen a také u dětí. U dětí se dá nefrit využít k navázání nových přátelství. Přitahuje na člověka, který ho nosí bohatství a do jeho domova blaho a klid. Nefrit se považuje za kámen, který dokáže posílit hojivé schopnosti organismu. Čistí srdeční čakru.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Materiál: chirurgická ocel, třešňový křemen, malajský nefrit
? Výška: 3,5 cm